BellaLab Astaxanthin

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Šī uztura bagātinātāja galvenā sastāvdaļa ir 4 mg astaksantīna, kas ir dabisks un zinātnei zināmais spēcīgākais antioksidants, turklāt apmēram 6000 reizes spēcīgāks par mūsu parasto C vitamīnu.

Tā kā šī uztura bagātinātāja kapsulā ir 4 miligrami tīra astaksantīna (100% koncentrāta), var aprēķināt, ka tas atbilst aptuveni 24 gramiem C vitamīna. Tajā pašā laikā pieaugušajiem paredzēta viena C vitamīna standarta kapsula vai tablete satur apmēram 0,5 līdz 1 gramu.

Uztura bagātinātājs ir arī papildināts ar saulespuķu un safloras eļļu, kā arī ar rozmarīna ekstraktu.

Astaksantīns ir dabisks karotinoīds (organisks krāsas pigments), ko ražo aļģes, lai aizsargātu pret skarbajiem vides apstākļiem. Cilvēkiem tas ir viens no visspēcīgākajiem zināmajiem dabiskajiem antioksidantiem. Tā iedarbību apstiprina vairāki zinātniski un klīniski pētījumi.

Mūsu šūnām pastāvīgi uzbrūk brīvie radikāļi - piesārņota vide, neveselīgs uzturs, saules iedarbība, smēķēšana, stress, nemaz nerunājot par kaitēkļiem, piemēram, vīrusiem un baktērijām. Antioksidanti palīdz neitralizēt brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību uz organisma šūnām un palīdz atjaunot oksidatīvo līdzsvaru.

Sabiedrība Algalif, kas atrodas tīrajā Islandē, ir pasaules līderis augstākās kvalitātes dabīgā astaksantīna ražošanā.

Uzņēmums ražo astaksantīnu no aļģēm, konkrēti mikroaļģēm ar latīņu nosaukumu Haematococcus pluvialis. Tehnoloģiski attīstītajā procesā tiek izmantota tikai atjaunojamā ģeotermālā enerģija, kā arī tīrs Islandes ūdens.

Astaksantīna ražošanai Algalif ir izstrādājis unikālu, slēgtu, trīspakāpju mikroaļģu audzēšanas sistēmu.

Galaproduktā nav ģenētiski modificētu piemaisījumu, nav smago metālu pēdu, un tas ir atzīts par drošu produktu ASV, novatorisku produktu Eiropā, un tam ir Halal un Kosher sertifikāts Tuvo Austrumu tirgiem.

Sastāvdaļas.  Safloras un saulespuķu eļļa (bagāta ar oleīnskābi), želatīns (no zivīm), glicerīns, mitruma aizturēšanas līdzeklis, attīrīts ūdens, rozmarīna ekstrakts, astaksantīns (no aļģēm (Haematococcus pluvialis)).

1 kapsulā ir: 505 mg safloras un saulespuķu eļļas (bagāta ar daudz oleīnskābi), 4 mg astaksantīna, 80 µg rozmarīna ekstrakta.

Lietošana. Ieteicams lietot pa 1 kapsulai dienā pēc ēšanas.

Nosaukums: tiek pārdots 1 iepakojums, 90 tabletēm. Cena ir 44,95 eiro.

Ražotājs. Ayanda Gesellschaft mit beschränkter Haftung, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vācija.

Izplatītājs. DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta