BellaLab Collagen Peptides 500mg

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Šis uztura bagātinātājs ir olbaltumvielu kolagēna, kas ir dabisks “celtniecības” materiāls cilvēka organismā un ir atrodams ādā, locītavās, cīpslās, saitēs un kaulos, arī C, B2 (biotīna) un B3 (niacīna), mikroelementu cinka un joda kombinācija, kura paredzēta ikvienam, kas rūpējas par savu ādu un locītavas.

Collagen peptides 500 mg uztura bagātinātāja esošā zivju kolagēna ražotājs ir simtgadu tradīcijām bagātā Francijā esošā sabiedrība Weishardt, kuras vēsture ir aizsākusies 1839. gadā. Mūsdienās Weishardt ir starp nozīmīgākajiem pasaulē visaugstākās kvalitātes želatīna un zivju kolagēna piegādātājiem. Uzņēmuma klāstā ir arī produktu tekstūru nodrošinošās sastāvdaļas. Weishardt piegādā savus produktus pārtikas un dzērienu, farmācijas un skaistuma nozares uzņēmumiem.

Papildus galvenajam birojam, pētniecības centram un rūpnīcai Francijas dienvidu pilsētā Graulhetā, kas jau sen ir pazīstama ar ādas apstrādes rūpniecību, Weishardt mūsdienās pārvalda rūpnīcas Kanādā un Slovākijā, kā arī tai ir biroji Japānā, Spānijā, Polijā un Ungārijā.

Weishardt sava zivju kolagēna peptīdu produktus marķē ar Naticol® zīmi. Ar šo zīmi marķēti produkti tiek ražoti tikai no visaugstākās kvalitātes izejvielām, proti, no zivju ādām un zvīņām, kas parasti zivrūpniecībā tiek izmesti kā atlikumi. Weishardt ražošanas process ir drošs, ilgtspējīgs un oficiāli apstiprināts, un tas pilnībā atbilst spēkā esošajām  pārtikas un farmācijas prasībām.

Naticol® sastāvā nav ģenētiski modificētu organismu, tauku, sārņu, ogļūdeņražu, holesterīna vai konservantu. Jūras bāzes Naticol® ražošanai izmanto tā saucamo maigās fermentācijas procesu, kas nodrošina, lai kolagēna beigu formula sastāvētu no unikālām aminoskābēm un tai būtu izcila efektivitāte.

Principā Naticol® ir t.s. pirmā tipa (angliski Type I) kolagēna avots. Šī tipa kolagēns veido apm. 75% olbaltumvielu, kas atrodamas cilvēka saistaudos un ādā. Pēc citiem datiem tieši pirmā tipa kolagēns cilvēka organismā ir apm. 90%.

Ar Naticol® zīmi marķētajiem zivju kolagēna peptīdiem nav nekādas smaržas vai garšas, tie šķīst ūdenī, tāpēc tos ir viegli saskaņot ar citām aktīvajām vielām gan farmācijas, gan arī pārtikas un dzērienu rūpniecībā. To efektivitāti apstiprina virkne pētījumu.

Šie ir ar visaugstākās kvalitātes sertifikātiem marķēti Weishardt produkti, turklāt tiem ir īpaši Halal un Kosher sertifikāti.

Collagen peptides 500 mg uztura bagātinātājā izmantotais Weishardt  zivju kolagēns ir marķēts kā Naticol® Premium BPMG.  Tas ir zema blīvuma, viskozitātes un ārkārtīgi caurspīdīga sastāva produkts. Tā molekulmasa ir īpaši zema (2000), tāpēc tas ir ļoti viegli absorbējams produkts. Cita starpā šī uztura bagātinātāja sastāvā esošais cinks palīdz uzturēt normālu matu, nagu, ādas stāvokli, normālu imūnsistēmas darbību. 

Biotīns (vitamīns B7) palīdz uzturēt normālu matu, gļotādas, ādas stāvokli.

Sastāvdaļas. Kolagēns (no zivīm), želatīns, L-askorbīnskābe, lipīgumu regulējošā viela taukskābju magnija sāļi, kukurūzas ciete, nikotinamīds, cinka laktāts, kālija jodīds, D-biotīns.

1 kapsulā ir (NRV*, %): 500 mg kolagēna Peptan F2000 (no zivīm), 80 mg (100 %) C vitamīna C, 16 mg (100 %) niacīna, 10 mg (100 %) cinka, 150 μg (100 %) joda, 50 μg (100 %) biotīna.

*- Uzturvielu atsauces vērtība.

Lietošana. Iesakāms lietot pa 1 kapsulai dienā ēšanas laikā.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 39,95 €

Ražotājs. TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3,  602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta