BellaLab Fish Collagen Peptides (3%) lokšņu sejas maskas.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 39.95 EUR   Pasūtīt

Šo produktu, kas izceļas ar inovāciju, kvalitāti un dabiskumu, ražo Dienvidkorejā bāzētais uzņēmums SINDO P&G, kurš vairākus gadus specializējas masku ražošanā, izstrādājot jaunus produktus un pētot materiālus savā laboratorijā.

Šis produkts sastāv no desmit vienreizlietojamām kosmētiskām sejas maskām ar zivju kolagēnu atsevišķos iepakojumos. Tas ir augstākās klases produkts ikvienam un ikvienai, kas vēlas mīkstāku, gludāku sejas ādu vai vienkārši vēlas atdzīvināt un pabarot dziļos ādas slāņus.

Maskas galvenā aktīvā sastāvdaļa ir augstākās kvalitātes zivju kolagēns. Tas veido 3% no šīs maskas.

Pat pērkot visdārgākās maskas, ne vienmēr ir viegli uzzināt, cik daudz kolagēna satur produkts. Skaistumkopšanas nozarē ir ierasts, ka luksusa, visaugstākās kvalitātes maskās kolagēna līmenis var svārstīties diapazonā no 1% līdz 3% pēc tilpuma, taču ne visi ražotāji izvēlas atklāt šo skaitli. Turpretī lētākajos produktos kolagēna saturs ir mazāks par procentu, tas var būt tikai 0,15% no kopējā tilpuma.

Olbaltumviela kolagēns ir dabisks "celtniecības" materiāls, kas atrodams cilvēka ķermenī, kā arī ādā, locītavās, cīpslās, saitēs, kaulos un citur. Cilvēka ķermenī atrodas kolagēns, kam raksturīga ārkārtēja stiepes izturība, tas veido no ceturtdaļas līdz trešdaļai visu ķermeņa olbaltumvielu.

Cilvēka ķermenis pats ražo kolagēnu, bet gadu gaitā mēs saražojam arvien mazāk šīs olbaltumvielas, kas pirmām kārtām ir redzams pēc grumbām ādā. Ir pierādīts, ka kolagēna ražošanu negatīvi ietekmē arī pārmērīga cukura lietošana, smēķēšana, ultravioletais starojums un dažas slimības.

Mēs iesakām izmēģināt tik ierasto metodi Dienvidkorejā un pabarot ādu ar tai svarīgo kolagēnu: uz tīras sejas ādas uzlieciet speciāli izrotātas sejas formas plēvīti, kas piesātināta ar kolagēnu un citām sastāvdaļām.

Katrā iepakojumā ir 25 ml šķidruma, kas parasti ir par daudz vienas sejas procedūras veikšanai. Salīdzinājumam - lētākās maskās var būt 21 līdz 23 ml šķidruma. Tāpēc mēs iesakām pārpalikušo šķidrumu uzklāt uz kakla, krūtīm, rokām vai citām ķermeņa vietām un nogaidīt, līdz materiāls labi uzsūksies; tas parasti notiek līdz 15-20 minūtēm.

Maskas plēvīte, kas ir piesātināta ar šķidrumu, kurš satur kolagēnu un palīgvielas, ir no īpašas tehnoloģijas šķiedras, ko angliski dēvē par rayon. Šī plānā šķiedra ir izgatavota no attīrītas celulozes (apstrādātām kokšķiedras šūnām), tāpēc tai ir dabiska izcelsme, nevis sintētisks materiāls.

Salīdzinot ar lētākām sintētisko šķiedru masku plēvēm, BellaLab zīmola produkts daudz labāk absorbē aktīvās, šķidrās maskas vielas un vienmērīgi sadala pa visu seju. Plēve cieši un patīkami pieguļ sejas ādai. Tas uzlabo maskas kopējo efektu.

Mūsu valstī nav dziļi iesakņojies paradums regulāri lietot sejas maskas plēves, lai mitrinātu, barotu un atdzīvinātu ādu. Tomēr šī ir standarta procedūra kosmētikas kabinetos. Interesanti, ka Dienvidkorejā, kur tiek izgatavotas šīs BellaLab zīmola maskas, kosmētiskās maskas ir daļa no ikdienas skaistumkopšanas rutīnas, viena no obligātajām procedūrām pāris reizes nedēļā vai pat biežāk. Tas tiek uzskatīts par pilnīgi parastu veidu, kā dziļi mitrināt ādu, piešķirt tai iekšēju mirdzumu, nomierināt, pabarot.

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, kosmētiskās sejas maskas regulāri jālieto kombinācijā ar citiem ikdienas kopšanas līdzekļiem, pareizu uzturu un veselīgas dzīves principiem. Atcerieties, ka katra ķermeņa reakcija uz maskām ir individuāla.

Sastāvdaļas (INCI): Aqua, methylpropanediol, glycereth-26, butylene glycol, betaine, xanthan gum, allantoin, carbomer, ethylhexylglycerin, polysorbate 20, triethanolamine, disodium EDTA, phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, fish collagen (3 %), parfum.

Lietošana.

1. Rūpīgi notīriet seju ar toniku.

2. Izņemiet, atlociet masku un viegli uzlieciet to uz sejas. Pagaidiet 15-20 minūtes.

3. Izspiediet no iepakojuma atlikušo šķidrumu un ar maigām masāžas kustībām ieberzējiet kaklā, krūtīs vai elkoņos.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 10 lokšņu sejas maskas. Pakas cena ir 39,95 €

Ražotājs. Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Inšeona, Dienvidkoreja.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta