BellaLab Coferment Co Q10 Ubiquinone (5%) lokšņu sejas maskas

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 42.95 EUR   Pasūtīt

Šo produktu, kas atšķiras ar novatorismu, kvalitāti un dabiskumu, ražo Dienvidkorejas uzņēmums SINDO P&G, kas jau vairākus gadus specializējas masku ražošanā, laboratorijā izstrādājot jaunus produktus un veicot materiālu izpēti.

Šis produkts ir desmit vienreizējās kosmētiskas sejas maskas ar koenzīmu Q10 atsevišķos iepakojumos. Tas ir augstas klases produkts ikvienam, kurš vēlas elastīgāku, gludāku sejas ādu vai vienkārši vēlas mitrināt un atdzīvināt dzīvīgumu zaudējušo vai nogurušo ādu.

Galvenā maskas aktīvā sastāvdaļa ir visaugstākās kvalitātes koenzīms Q10 (citādi saukts par ubihinonu). Šajā maskā tas veido 5% tilpuma.

Pat pērkot visdārgākās maskas, ne vienmēr ir viegli uzzināt, cik aktīvo sastāvdaļu produkts satur. 

Koenzīms Q10 ir vitamīniem līdzīga viela, antioksidants, kas atrodams visās mūsu šūnās. Tas ir atbildīgs par šūnu aizsardzību un ir iesaistīts enerģijas ražošanas procesā visos mūsu ķermeņos. Šo vielu ražo mūsu pašu ķermenis, jo tā ir nepieciešama šūnu normālai darbībai. Tomēr līdz trīsdesmit gadu vecumam šīs vielas daudzums organismā samazinās, un zemāku Q10 līmeni var izraisīt nepietiekams uzturs vai stress. Mūsu ādu, kuras šūnās ir arī koenzīms Q10, nelabvēlīgi ietekmē arī saules gaisma.

Neskaitāmi pētījumi ir pierādījuši koenzīma Q10 pozitīvo ietekmi uz ādu - ir konstatēts, ka tas palīdz mitrināt un izlīdzināt ādu, palielināt tās elastību, kā arī aizsargāt pret grumbu veidošanos, kopumā ļaujot ādai atpūsties.

Vienkārši sakot, koenzīms Q10 dod šūnām enerģiju, kas nepieciešama to dabiskajiem reģenerācijas procesiem. Kad āda atjaunojas vieglāk un ātrāk, tā izskatās gludāka, jaunāka, veselīgāka. Tā rezultātā pēdējos gados Q10 ir kļuvis ārkārtīgi populārs kā kosmētikas sastāvdaļa, īpaši pret grumbu vai saules aizsardzības krēmos, ādas mitrinātājos.

Mēs iesakām izmēģināt Dienvidkorejā izplatīto metodi un pabarot ādu ar tik svarīgu koenzīmu Q10: uz tīras sejas ādas uzlieciet no iepakojuma izņemtu sejas formas viskozes plēvīti, kas piesātināta ar šo vielu un citām palīgvielām.

Katrā iepakojumā ir 25 ml šķidruma, kas parasti ir pat par daudz vienai sejas procedūrai. Salīdzinājumam - lētākās maskas var saturēt 21–23 ml šķidruma. Tāpēc mēs iesakām atlikušo šķidrumu uzklāt uz kakla, krūtīm, rokām vai citām ķermeņa daļām un pagaidīt, līdz materiāls labi uzsūcas, parasti līdz 15-20 minūtēm.

Salīdzinot ar lētākām sintētiskās šķiedras masku loksnēm, BellaLab zīmola produkts daudz labāk absorbē aktīvos, šķidros maskas materiālus un vienmērīgi tos izplata pa visu seju. Loksne labi pieguļ sejas ādai. Tas uzlabo maskas kopējo efektu.

Mūsu valstī nav dziļi iesakņojies paradums regulāri lietot sejas masku loksnes, lai mitrinātu, barotu un atdzīvinātu ādu. Tomēr kosmētiskajos kabinetos tā ir izplatīta procedūra. Interesanti, ka Dienvidkorejā, kur tiek ražots šis BellaLab zīmola produkts, kosmētiskās maskas ir daļa no ikdienas skaistumkopšanas rutīnas, viena no obligātajām procedūrām pāris reizes nedēļā vai pat biežāk. Tas tiek uzskatīts par pilnīgi normālu veidu, kā palīdzēt dziļi mitrināt ādu, piešķirt tai iekšēju mirdzumu, nomierināt, pabarot.

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, regulāri jālieto kosmētiskās sejas maskas kopā ar citiem ikdienas sejas kopšanas līdzekļiem, pareizu uzturu un veselīga dzīvesveida principiem. Atcerieties, ka katra organisma reakcija uz maskām ir individuāla.

 

Sastāvdaļas (INCI): ūdens, ubihinons, metilpropāndiols, glicerets-26, butilēnglikols, betaīns, ksantāna sveķi, alantoīns, karbomērs, etilheksilglicerīns, polisorbāts 20, trietanolamīns, dinātrija EDTA, fenoksietanols, 1,2-heksāndiols, smaržvielas.

Lietošana.

1. Rūpīgi notīriet seju ar toniku.

2. Izņemiet, atlokiet masku un viegli uzlieciet to uz sejas. Pagaidiet 15-20 minūtes.

3. Izspiediet no iepakojuma atlikušo šķidrumu un ar maigām masāžas kustībām ieberzējiet kaklā, krūtīs vai elkoņos.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 20 lokšņu sejas maskas. Pakas cena ir 42,95 €

Ražotājs. Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Inčonas, Dienvidkopeja.

Izplatītājs: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta