BellaLab Melatonin + 5-HTP

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 39.95 EUR   Pasūtīt

Šis uztura bagātinātājs ir katram ķermenim svarīgu vitamīnu un minerālvielu, melatonīna, dabīgās aminoskābes 5-HTP, kas iesaistīta serotonīna, kā arī safrāna ražošanā.

Safrāns ir visdārgākā garšviela pasaulē, kas pazīstama jau vairāk nekā trīs tūkstošus gadu un ir pieminēta Senās Ēģiptes, Mezopotāmijas, Ķīnas medicīnas tekstos, kā arī pētījumos un mūsdienu klīniskajos pētījumos par tā unikālajām īpašībām.

Safrānam ir karotinoīdi, kas ēdieniem piešķir spilgti dzeltenu krāsu, tas satur arī dažus vitamīnus, magniju. Safrāns jau sen tiek izmantots ne tikai ēdienu aromatizēšanai, bet arī medicīnā un parfimērijā.

Tikmēr 5-HTP (jeb 5-hidroksitriptofāns) ir dabiski sastopama aminoskābe, ko ražo cilvēka ķermenis. Cilvēka smadzenēs un gremošanas traktā tas ir iesaistīts serotonīna ražošanā - bioloģiski aktīvās vielas, kas ietekmē mūsu garastāvokli, miegu, gremošanu un citas funkcijas, ko tautā sauc par "laimes hormonu". Serotonīna deficīts ir saistīts ar depresijas, trauksmes, miega traucējumu un citām veselības problēmām.

Tieši no serotonīna tumsā mūsu ķermenis ražo melatonīnu, kas pazīstams arī kā miega hormons. Melatonīnu mūsu smadzenēs ražo epifīze. Melatonīna funkcija ir informēt ķermeni, ka ir pienākusi nakts, laiks gulēt. Melatonīna ražošanu var traucēt stress, smēķēšana, nelīdzsvarots darba un atpūtas režīms, pārāk gaiša gaisma pirms gulētiešanas, un tā ražošana samazinās līdz ar vecumu.

Šajā uztura bagātinātājā esošais melatonīns palīdz samazināt aizmigšanas laiku. Pozitīva ietekme ir redzama, lietojot 1 mg melatonīna pirms gulētiešanas.

Šis uztura bagātinātājs satur arī B6 un D vitamīnus, kā arī magniju.

B6 vitamīns palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas darbību, normālu psiholoģisko darbību, normālu imūnsistēmas darbību.

D vitamīns arī palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.

Magnijs palīdz mazināt nogurumu un noguruma sajūtu, palīdz uzturēt normālu enerģijas metabolismu, normālu nervu sistēmas darbību, kā arī normālu psiholoģisko darbību.

Uztura bagātinātājs Melatonīns ar 5-HTP ir vitamīnu, minerālvielu, aminoskābes 5-HTP, kas organismam nepieciešama katru dienu, kā arī miega hormona melatonīna un safrāna kombinācija.

Ieteicams dzert pa 1 kapsulām dienā un nepārsniegt ieteicamo dienas devu.

Lai sasniegtu labākos rezultātus, uztura bagātinātājs jālieto regulāri, apvienojot to ar pareizu uzturu un veselīga dzīvesveida principiem. Atcerieties, ka katra ķermeņa reakcija uz uztura bagātinātāju ir individuāla.

Sastāvdaļas. Magnija bisglicināts, pildviela celuloze, želatīns, 5-hidroksitriptofāns, pildviela kalcija fosfāti, holekalciferols, lipīgumu regulējoša viela taukskābju magnija sāļi, lipīgumu regulējoša viela silīcija dioksīds, melatonīns, safrāna ekstrakts, piridoksīna hidrohlorīds.

1 kapsula satur (NRV *,%): 75 mg 5-hidroksitriptofāna, 50 mg (13%) magnija, 1 mg melatonīna, 2 mg safrāna ekstrakta, 1,4 mg (100%) B6 vitamīna, 25 μg (500%) D3 vitamīna.

*- Uzturvielu atsauces vērtība.

Lietošana. Ieteicams lietot 1 kapsula dienā.

Nepārsniedziet noteikto ieteicamo devu.

Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju.

Uzglabāt vēsā, sausā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 39,95 €

Ražotājs. Topformula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs. DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta