Olio del Re PURE BALSAM DROPS

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Šis preparāts, kas izceļas ar savu inovatīvumu, kvalitāti un dabiskumu, var spēcināt Jūsu organismu un uzlabot vispārējo pašsajūtu. Šī produkta sastāvā ir dažas ēteriskās eļļas: kajaputa (kadžeputa), tīruma mētras, parastās priedes skuju, bosvēlijas un mirres. Tas ir īpaši tīrs produkts, kas tiek īpaši izplatīts stikla tarā, jo plastmasas taru tas izkausētu.

Ēteriskās eļļas no seniem laikiem tiek izmantotas smaržu, ziepju, vīraku izgatavošanai, mūsdienās tā tiek uzskatīta par alternatīvu tradicionālajai kosmētikai. Ēteriskās eļļas visvairāk tiek novērtētas tamdēļ, ka to sastāvā nav nekādu mākslīgo ķimikāliju. Turklāt ēteriskās eļļas no seniem laikiem tiek novērtētas to farmakoloģisko īpašību dēļ – tām piemīt antiseptiska iedarbība, pozitīva ietekme uz elpošanas, gremošanas sistēmu, ādu. Aromterapija kopumā tiek uzskatīta par alternatīvās medicīnas nozari, jo palīdz spēcināt veselību, uzlabo garastāvokli. Ēteriskās eļļas absorbējas caur ādu vai ieelpojot.

Olio del Re aliejus PURE BALSAM DROPS – produkts, kas bagātināts ar koncentrētu un dabīgu 5 ēterisko eļļu maisījumu. Tas ir produkts, kas palīdz atgūt dabīgu, vienmērīgu un veselīgu elpošanas procesu, atvieglo diafragmas darbu, bet tas ir saistīts ar veselības stāvokli un dzīves kvalitāti.

Sastāvs: tīruma mētras lapu eļļa, limonēns, parasto priežu skuju ēteriskā eļļa, kajaputa ēteriskā eļļa, bosvēliju ēteriskā eļļa, mirres ēteriskā eļļa, linalols, eigenols. Daudzums: 33,5 ml. Produkts ir dermatoloģiski testēts, nav pārbaudīts ar dzīvniekiem, tā sastāvā nav lipekļa, vazelīna, šķidrā parafīna, parabēnu, konservantu, sintētisku vielu, aromatizētāju.

Kajaputs (kadžeputs). Indonēzijā, Austrālijā, Madagaskarā izplatīts koks, no kura lapām destilējamā ēteriskā eļļa tiek izmantota inhalācijām, kā arī krūškurvja masāžām pie saaukstēšanās, gripas, elpceļu infekcijām. Tai piemīt antiseptiska iedarbība saaukstēšanās slimību gadījumā, tāpat ir izmantojama, ārstējot aknes, herpes vīrusu, rētas, pie muskuļu sāpēm, tonizē un stiprina ādu.

Piparmētra. Tik izplatītā piparmētra ir izmantojama gan virtuvē, gan arī medicīnā - tas ir viens no populārākajiem mājas ārstnieciskajiem augiem, kas tiek novērtēts tā antiseptisko īpašību un pozitīvās iedarbības uz gremošanas traktu dēļ. Piparmētras arī tradicionāli ir izmantojamas pret karsoņiem, galvassāpēm. Saskaņā ar ājurvēdu piparmētras atvieglo atklepošanos, aktivizē nieru darbību, atvieglo astmu, mazina migrēnu, locītavu sāpes.

Priedes ēteriskie savienojumi. Dienvideiropas daļā augošās priedes smarža uzlabo elpošanu, asinsriti un vielmaiņu, nomierina nervu sistēmu, uzlabo noskaņojumu. Priedes ēteriskie savienojumi ir noderīgi plaušu slimniekiem.

Bosvēlija. Bosvēlija (frankincense koks) ir cēlusies no Vidusaustrumu zemēm. No seniem laikiem no tā izgatavoja vīrakus. Bosvēlija ir izmantojama kosmētikā, jo tai ir ādu atjaunojošas, tonizējošas īpašības, tā samazina rētas, arī iedarbojas kā antiseptiķis.

Mirre. Mirre ir sveķi, ko iegūst no Ēģiptē augošā mirres koka. Senatnē mirre tika izmantota kā smaržas, vīraki, medicīnā, jo īpaši tika novērtēta mirres ziede pret rētām. Mirres ēteriskā eļļa iedarbojas kā antiseptisks līdzeklis, aptur iekaisumus, sekmē dzīšanu, ir noderīgs sulojošām, grūti sadzīstošām rētām, sēnītei starp pirkstiem, saplaisājušas ādas ārstēšanai. Turklāt mirre atvieglo atklepošanos, tāpēc ir noderīga masāžām, inhalācijām. Tāpat ir atrodama informācija, ka mirre spēcina matu folikulus, palīdz ārstēt aknes un psoriāzi, kā arī tai ir nomierinošs efekts.

Iepakojums: tiek pārdota 1 pudelīte, 33,5 ml. Iepakojuma cena 44,95 €. Attēlā ir redzama pudelīte un kastīte, kurā ir iepakota pudelīte.

Ražotājs: Zuccari srl, Viale del Commercio 66/68, Trento, 38121, Itālija

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta