BellaLab “Omega-3 blueberry zinc lutein”

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 44.95 EUR   Pasūtīt

Omega-3 blueberry zinc lutein – īpaši augstas kvalitātes skandināvu produkts. Šis uztura bagātinātājs ir zivju tauku, melleņu, cinka un luteīna maisījums, kas paredzēts katram cilvēkam, kas rūpējas par vispārīgo organisma stāvokli un acu veselību.

Zivju tauku pamatsastāvdaļa ir veselībai īpaši vajadzīgo vielu saturošā dokozaheksaēnskābe (DHS) jeb omega-3 taukskābe. Ar pētījumiem ir apstiprināts, ka DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu funkciju. DHS arī ir nozīmīga sirds muskuļa komponente, ir noteikts, ka DHS un EPS (eikozapentaēnskābe, kas ir DHS sastāvdaļa) palīdz uzturēt arī normālu sirdsdarbību. Ir noteikts, ka taukskābes ir vajadzīgas hormoniem līdzīgu savienojumu ražošanai, kas palīdz regulēt asinsspiedienu, sirdsritmu un asins recēšanu. DHS arī palīdz nosargāt normālu redzi. Ja uzturā trūkst omega-3, grūti nodrošināt acu veselību, jo DHS ir nozīmīga acs tīklenes sastāvdaļa.

Principā taukskābes ir kā cilvēka ķermeņa šūnu celtniecības materiāli, bez kuriem būtu grūti nodrošināt normālu mūsu šūnu, muskuļu, nervu un visu citu orgānu darbību. Cilvēka organisms dabiski neražo šo veselībai tik svarīgo vielu, tam ir nepieciešams uzturs, kas bagātināts ar omega-3. Galvenais omega-3 avots ir treknās jūras zivis, piemēram, laši, skumbrijas vai mencas. DHS ir arī citos jūras produktos, piemēram, austerēs, ikros, aļģēs, kā arī dažos riekstos, linsēklās, Spānijas salvijās jeb čia sēklās, kaņepju sēklās un citur.

Ir noteikts, ka pozitīva iedarbība smadzenēm un redzei izpaužas pēc diennakts, uzņemot 250 mg DHS, jo tieši tāds daudzums ir vienā Omega-3 blueberry zinc lutein kapsulā.

Cita starpā mellene ir neliela tumša oga, kurai piemīt bezgala daudz labo īpašību un vielu, to kopš seniem laikiem novērtēja tautas medicīnā pirmām kārtām jau tās iedarbības uz acīm dēļ. Principā mellenēs bez cukuriem (glikozes, fruktozes un saharozes) ir pektīni, raugvielas, pigmenti, citronskābe, ābolskābe un pienskābe, ēteriskās eļļas, (C, B1, B2, P, PP) vitamīni, minerālelementi (dzelzs, mangāns, kālijs, nātrijs, kalcijs, magnija fosfors, cinks u.c.).

Otra šī uztura bagātinātāja sastāvdaļa, cinks, ir mikroelements, kas arī palīdz uzturēt normālu redzi. Cinks ir nozīmīgs vairumam organisma bioloģisko funkciju, turklāt tas ir svarīgs A vitamīna cirkulācijā. Arī cinka mikroelementam ir antioksidējošās īpašības.

Cinks ir gaļā, sierā, putraimos, pupās, riekstos, liellopu gaļā, tītara gaļā, vēžveidīgajos un moluskos (austerēs, garnelēs, omāros), olās.

Bet luteīns ir dabīgs karotinoīds. Karotinoīdi ir dabīgas krāsvielas, kas sniedz dzeltenu, oranžu un sarkanu krāsu dažādiem augļiem un dārzeņiem. Šajā uztura bagātinātājā esošais luteīns ir iegūts no tādas pašas krāsas augiem - kliņģerītēm un samtenēm (kas ir vēl pazīstamas kā neļķītes). Abiem augiem ir ārstnieciskas īpašības, tie kopš seniem laikiem ir lietoti un novērtēti tautas medicīnā. Luteīns funkcionē kā antioksidants, kas palīdz pasargāt cilvēka organisma šūnas no kaitējumiem. Luteīns uzkrājas acu tīklenē, un šo vielu zinātnieki ir saistījuši ar acu veselību. Dabīgi luteīns ir sastopams zaļajos lapu dārzeņos - spinātos, kāpostos u.c., tas ir arī olas dzeltenumā, tumšas krāsas augļos.

Ja tādu produktu jūsu ēdienkartē nav, būtu jāapdomā par atbilstoša uztura bagātinātāja lietošanu.

Uztura bagātinātājs Omega-3 blueberry zinc lutein ir vitamīnu un mikroelementu maisījums, kas ir nozīmīgs gan vēloties uzturēt vispārīgu organisma veselību, gan uzturēt normālu redzi, pasargāt acis.

Vēloties sasniegt vislabākos rezultātus, uztura bagātinātājs ir jālieto regulāri, jāapvieno ar atbilstošu uzturu un veselīga dzīvesveida principiem. Atcerieties, ka katra organisma atbildes reakcija uz uztura bagātinātāju ir individuāla.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 44,95 €

Ražotājs: Ayanda GmbH, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vācija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt. 5, Tallinn.

Sastāvdaļas. Zivju tauki, želatīns, parasto melleņu (Vaccinium myrtillus) ekstrakta pulveris (25%), mitrumu uzturošs materiāls glicerols, cinka oksīds, luteīns (20%) (no kliņģerīšu ziediem un samtenēm), silīcija dioksīda pildviela, emulgators lecitīns, attīrīts ūdens, krāsviela dzelzs oksīdi (sarkanais un melnais).

1 kapsulā ir (UAV*, %): 500 mg zivju tauku (kurās ir Omega-3 taukskābes: ne mazāk kā 30 mg eikozapentaēnskābe (EPS) un ne mazāk kā 250 mg dokozaheksaēnskābe (DHS), 30 mg parasto melleņu (Vaccinium myrtillus) ekstrakta pulvera (25%), 10 mg (100%) cinka, 10 mg luteīna (20%) (no kliņģerīšu ziediem un samtenēm).

*- Uztura atsauces vērtība.

Brīdinājumi. Grūtniecēm un sievietēm, kas zīda bērnus, pirms uztura bagātinātāja lietošanas būtu jākonsultējas ar ārstu. Uztura bagātinātāja lietošana nav ieteicama bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta