BellaLab Omega3 Hyaluronic Acid

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Šis uztura bagātinātājs apvieno divus katram organismam nozīmīgus savienojumus - omega 3 polinepiesātinātās taukskābes jeb zivju taukus un hialuronskābi. Tas ir lielisks savienojums ikvienam, kas rūpējas par savu veselību un skaistumu.

Kā jau uz to vedina pats nosaukums, tās ir trīs nozīmīgākās omega 3 taukskābes: alfa linolēnskābe (ALA), eikozapentaēnskābe (EPS) un dokozaheksaēnskābe (DHS). ALA ir augos, piemēram, linsēklās, riekstos,  atrodamās omega 3 skābes tips.

Tomēr ir zinātniski pierādīts, ka cilvēka organismam noderīgākās ir divas citas omega 3 skābes - EPS un DHS, kuras ir daudz atrodamas jūras izcelsmes produktos, jo īpaši treknās auksto jūru zivīs, piemēram, skumbrijās, lasī, tunčos, siļķēs, mencās. Tās ir arī citos jūras produktos, piemēram, austerēs, ikros, aļģēs.

Kaut arī zivju tauki ir īpaši vajadzīgi mūsu veselībai, tie ir arī savienojumi, kurus cilvēka organisms pats saražot nevar, tādējādi tos ir jāuzņem ar pārtiku. Tāpēc mediķi visā pasaulē parasti iesaka divreiz nedēļā ēst zivis un vienā no porcijām būtu jābūt treknām zivīm.

Vairumam cilvēku tādu režīmu ievērot ir grūti, bet šādos gadījumos tiek ieteikts lietot zivju tauku uztura bagātinātājus. Ne jau velti zivju tauki ir vispopulārākais uztura bagātinātājs visā pasaulē.

Pētījumos apstiprināts, ka DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu funkciju. Vislabāk šo apgalvojumu ilustrē fakts, ka DHS ir nozīmīga smadzeņu šūnu, kā arī neironu daļa. To vajadzētu atcerēties, zinot faktu, ka mūsu valstī to skaits, kas sūdzas par atmiņas traucējumiem, un to, kas slimo ar Alcheimera slimību, katru gadu palielinās. Starptautiskā mērogā šī slimība ir izplatījusies gan Rietumeiropā, gan arī ASV, kur statistiski katrs desmitais amerikānis virs 65 gadiem sagaida tādu diagnozi.

DHS arī palīdz nosargāt normālu redzi. Ja uzturā trūkst omega-3, grūti nodrošināt acu veselību, kas ir vienlīdz svarīgi gan bērnībā, gan arī vecumdienās, gan arī neskaitāmas stundas pavadot pie datora, gan arī vecumā baidoties no deģenerējošām acu slimībām. Jo DHS ir svarīga acs tīklenes sastāvdaļa.

DHS arī ir nozīmīga sirds muskuļa komponente, ir noteikts, ka DHS un EPS (eikozapentaēnskābe, kas ir DHS sastāvdaļa) palīdz uzturēt arī normālu sirdsdarbību.  Ir noteikts, ka taukskābes ir vajadzīgas hormoniem līdzīgu savienojumu ražošanai, kas palīdz regulēt asinsspiedienu, sirds ritmu un asins recēšanu. Šo omega-3 iedarbību ir īpaši svarīgi atcerēties, ņemot vērā milzīgo mirstības statistiku Lietuvā: vairāk nekā puse cilvēku mūsu valstī mirst no sirds un asinsvadu slimībām. Eiropas statistika rāda, ka sirds un asinsvadu slimības veido apm. 45% no visām nāvēm.

Ir noteikts, ka pozitīva iedarbība uz smadzenēm un redzi izpaužas, diennakts laikā uzņemot 250 mg DHS, jo tieši tāds daudzums ir vienā Omega-3 Hyaluronic acid kapsulā.

Bet hialuronskābe - cilvēka organismā atrodama dabīga viela, polisaharīds (liela cukura molekula). Cilvēka ādas šūnas to ražo dabiski - ādas mitruma uzturēšanai, īpatnējai ūdens “ieslēgšanai” ādā. Tieši hialuronskābes dēļ āda izskatās gludāka, mīkstāka, maigāka, principā veselāka.

Tāpat hialuronskābe ir daudz locītavu šķidrumā, acīs, asinsvadu sieniņās.

Šīs vielas nozīmīgākā īpašība ir tāda, ka tās viena molekula piesaista 500 reizes (citur ir atrodams, ka līdz pat 1000 reizēm) lielāku par sevi ūdens daudzumu. Cits salīdzinājums: viens grams šīs skābes satur ap sešiem litriem ūdens.

Citiem vārdiem sakot, hialurons apkopo ūdeni un sadala to organismā. Ūdens cilvēka organismā veido pēc dažādiem datiem no 70% līdz 80%, tādējādi hialurons ir īpašas nozīmes viela mums visiem. Tieši hialuronskābes dēļ zīdaiņa āda mēdz būt tik maiga un patīkama.

Zinātnieki ir aprēķinājuši, ka vidējas miesas būves cilvēka ķermenī, kas sver 70 kg, ir apmēram 15 gramu hialuronskābes. Dienas gaitā mainās hialuronskābes trešā daļa (patērējas un atjaunojas). Tāpēc tiek uzskatīts, ka jebkādi hialuronskābes traucējumi var radīt ādas pelēcīgumu un grumbas. Organismam novecojot, hialurona ražošana samazinās, jo īpaši tās samazinājums ir novērojams no apm. 40 gadu vecuma. Hialurona ražošana var samazināties arī negatīvās apkārtējās vides iedarbības dēļ - saules starojuma, piesārņotas vides dēļ.

Savas pozitīvās ietekmes uz ādu dēļ hialurons ir kļuvis par tradicionālu kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu, tāpat ir izplatītas pretgrumbu hialurona injekcijas. Ir novērots, ka hialurons palielina ādas mitrumu, sniedz tai elastīgumu, pasargā no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Kosmetologi saka, ka šī kosmētikas sastāvdaļa atbilst visiem ādas tipiem, pat taukainai un problemātiskai ādai.

Sastāvdaļas. Zivju tauki (satur antioksidanta tokoferola koncentrētu ekstraktu), želatīns, nātrija hialuronāts, mitrumu uzturoša viela glicerīns, sojas pupiņu eļļa, lipīgumu regulējoša viela silīcija dioksīds, antioksidants lecitīns, krāsviela dzelzs 

1 kapsulā ir (NRV*, %): 500 mg zivju tauki  (kurās ir Omega-3 taukskābes: ne mazāk kā 30 mg eikozapentaēnskābe (EPS) un ne mazāk kā 250 mg dokozaheksaēnskābe (DHS), 65 mg hialuronskābe.

*- - Uzturvielu atsauces vērtība.

Lietošana. Rekomendējam lietot pa 1 kapsulai dienā ēšanas laikā.

Brīdinājumi. Uztura bagātinātāju nerekomendējam lietot grūtniecēm, sievietēm, kas zīda bērnus, un bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 44,95 €

Ražotājs: Ayanda GmbH, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vācija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta