BellaLab "Omega 3 – Ubichinón Kaneka"

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Uztura bagātinātājs Omega-3 Ubiquinone ir preparāts, kura galvenās sastāvdaļas ir veselībai īpaši vajadzīgas vielas saturošā dokozaheksaēnskābe (DHS) vai omega-3 taukskābe, kā arī – koferments Q10 (vēl tiek dēvēts par ubihinonu), kas ir dabīgs taukos šķīstošs antioksidants.

Ar pētījumiem ir apstiprināts, ka DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu funkciju. Vislabāk šo apgalvojumu ilustrē fakts, ka DHS veido līdz 90% no visām smadzenēm, turklāt 50% mūsu neironu membrānu ir arī veidotas no DHS, tā ir nozīmīgs sirds muskuļu komponents.

Tādējādi DHS un EPS (eikozapentaēnskābe, kas ir DHS sastāvdaļa) palīdz uzturēt arī normālu sirdsdarbību. Ir noteikts, ka taukskābes ir vajadzīgas hormoniem līdzīgu savienojumu ražošanai, kas palīdz regulēt asinsspiedienu, sirdsritmu un asins recēšanu. Omega-3 iedarbību ir īpaši svarīgi atcerēties, ņemot vērā milzīgo mirstības statistiku Latvijā: vairāk nekā puse cilvēku mūsu valstī mirst no sirds un asinsvadu slimībām.

DHS arī palīdz nosargāt normālu redzi. Ja uzturā trūkst omega-3, grūti nodrošināt acu veselību, kas ir vienlīdz svarīgi gan bērnībā, gan arī vecumdienās, gan arī neskaitāmas stundas pavadot pie datora, gan arī vecumā baidoties no deģenerējošām acu slimībām.

Taukskābe ir kā cilvēka ķermeņa šūnu celtniecības materiāli, bez kuriem būtu grūti nodrošināt normālu mūsu šūnu, muskuļu, nervu un visu citu orgānu darbību. Cilvēka organisms dabiski neražo šo veselībai tik svarīgo vielu, tam ir nepieciešams uzturs, kas bagātināts ar omega-3. Galvenais omega-3 avots ir treknās jūras zivis, piemēram, laši, skumbrijas vai mencas. DHS ir arī citos jūras produktos, piemēram, austerēs, ikros, aļģēs, kā arī dažos riekstos, linsēklās, Spānijas salvijās jeb čia sēklās, kaņepju sēklās un citur.

Ir noteikts, ka viens no bagātīgākajiem DHS avotiem ir mātes piens, tādējādi tieši šī iemesla dēļ barošana ar krūti ir tik nozīmīga zīdaiņa veselībai un attīstībai.

Tomēr ir arī pamanīts, ka vairums cilvēku šo tik svarīgo vielu ar pārtiku neuzņem pietiekami vai ne tik labi uzņem. Šī iemesla dēļ tiek ieteikts lietot uztura bagātinātājus ar DHS. 

Ir noteikts, ka pozitīva ietekme uz smadzenēm un redzi izpaužas, ja diennakts laikā uzņem 250 mg DHS, un tieši tāds daudzums ir vienā Omega-3 Ubiquinone kapsulā.

Turklāt šis uztura bagātinātājs ir bagātināts ar kofermentu Q10, kas atzīmēts ar Kaneka preču zīmi. Japānā 1949. gadā izveidotā farmācijas un ķīmijas rūpniecības uzņēmumā Kaneka Corporation ražo augstas kvalitātes un unikālas sastāvdaļas uztura bagātinātāju ražošanai, kosmētikas un pārtikas un dzērienu ražošanai.

1977. gadā Kaneka pirmā pasaulē komercializēja kofermentu CoQ10. Šis visaugstākās kvalitātes produkts bija izgatavots atbilstoši īpašai tehnoloģijai, fermentējot raugu. Kaneka ražotais Q10 ir bioloģiski identisks cilvēka organismā dabiski ražojamajam Q10. Ražošanas prakses desmitgades, drošības un klīniskie pētījumi Kaneku Q10 pārvērta par zelta standartu. Tostarp 2007. gadā Kaneka prezentēja arī jaunās paaudzes CoQ10, Kaneka Ubiquinol™.

Turklāt visā pasaulē zinātnieki un pētnieki saviem pētījumiem izvēlas ar Kanekas zīmi atzīmēto Q10. Jo Kanekas ražotais ubihinons CoQ10 tiek uzskatīts par vistīrāko šīs vielas formu pasaulē. Tikmēr daudzi citi Q10 tiek sintezēti, ražoti, izmantojot baktērijas vai tabakas atvasinājumus. Kaneka nepārdod savu produktu mazumtirdzniecībā, tā vietā piegādā to citu preču zīmju īpašniekiem, caur kuriem tie sasniedz savu gala lietotāju.

Pagājušā gadsimta astotajā desmitgadē sākusi ražot kofermentu Q10, Kaneka no sākuma orientējās uz Q10 pieprasījumu Japānā, kur vēl 1974. gadā bija ļauts izmantot Q10, uzstādot sirds nepietiekamības diagnozi. Jau 1982. gadā Japānā Q10 patēriņš tā pieauga, ka šī viela iekļuva valsts visbiežāk lietojamo zāļu pieciniekā. No 1990. gada koferments Q10 visā pasaulē tiek lietots kā uztura bagātinātājs. Pēdējā laikā Q10 ir arī ļoti populāra kosmētikas produktu sastāvdaļa, jo īpaši pretgrumbu krēmos vai sauļošanās krēmos, ādas mitrināšanai paredzētajos produktos.

Kanekai, kopš savas dibināšanas izaugot par pasaules mēroga korporāciju, mūsdienās tikai Japānā ir ap 30 ražošanas nodaļām, bet pasaulē ir vēl 16. Uztura bagātinātājā Omega-3 Ubiquinone izmantotai koferments Q10 bija ražots Kanekas nodaļā Beļģijā.

Principā koferments Q10 ir vitamīniem līdzīga viela, tā ir atrodama visās mūsu šūnās. Tā atbild par šūnu aizsardzību un piedalās enerģijas ražošanas procesā visos mūsu organismos. Šo vielu ražo mūsu pašu organisms, jo tā ir nozīmīga normālai šūnu darbībai. Tomēr jau trīsdesmitgadnieka organismā šī viela sāk samazināties. Turklāt Q10 organismā samazinās, slimojot ar dažām slimībām, piemēram, sirds un asinsvadu, tāpat lietojot noteiktus medikamentus.

Kofermentu Q10 uzņemam ar pārtikas produktiem, piemēram, tas ir sarkanajā gaļā, aknās, sirds muskulī, treknās zivīs, graudos, spinātos. Tomēr tiek uzskatīts, ka katru dienu organismam nepieciešamo šīs vielas daudzumu ar pārtiku uzņemt nav iespējams.

Vienā Omega-3 Ubiquinone kapsulā ir 25 mg Kanekas ražojamā ubihinona (koferments Q10).

Sastāvdaļas. Zivju tauki, želatīns, mitrumu uzturoša viela glicerīns, sojas eļļa, ubihinons Kaneka®, attīrīts ūdens, krāsviela dzelzs oksīdi (melnais), krāsviela dzelzs oksīdi (sarkanais).

1 kapsulā ir (UAV*, %): 500 mg zivju tauku (kurās ir Omega-3 taukskābes: ne mazāk kā 30 mg eikozapentaēnskābe (EPS) un ne mazāk kā 250 mg dokozaheksaēnskābe (DHS), 25 mg ubihinona Kaneka® (koferments Q10).

Lietošana. Rekomendējam lietot pa 1 kapsulai dienā ēšanas laikā.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 44,95 €

Ražotājs: Ayanda GmbH, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vācija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta