BellaLab co.Q10 Ubiquinone

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Uztura bagātinātājs CoQ10 Ubiquinone ir preparāts, kura galvenās sastāvdaļas ir koferments Q10 (vēl tiek dēvēts par ubihinonu), kas ir dabīgs taukos šķīstošs antioksidants. Bagātinātājā ir arī C, B12, E vitamīni, mikroelements selēns, kā arī melno piparu ekstrakts.

Šis uztura bagātinātājs ir bagātināts ar kofermentu Q10, kas marķēts ar Kaneka preču zīmi. Japānā 1949. gadā dibinātais farmācijas un ķīmijas rūpniecības uzņēmums Kaneka Corporation izveidots augstas kvalitātes un unikālu sastāvdaļu saturošu uztura bagātinātāju ražošanai, kā arī kosmētikas, pārtikas un dzērienu ražošanai.

1977. gadā Kaneka pirmā pasaulē komercializēja kofermentu CoQ10. Šis visaugstākās kvalitātes produkts bija izgatavots atbilstoši īpašai tehnoloģijai, fermentējot raugu. Kaneka ražotais Q10 ir bioloģiski identisks cilvēka organismā dabiski ražotajam Q10. Ražošanas prakses desmitgades, drošības un klīniskie pētījumi Kaneku Q10 pārvērta par zelta standartu. Tostarp 2007. gadā Kaneka prezentēja arī jaunās paaudzes CoQ10, Kaneka Ubiquinol™.

Turklāt visā pasaulē zinātnieki un pētnieki saviem pētījumiem izvēlas ar Kanekas zīmi marķēto Q10. Jo Kanekas ražotais ubihinons CoQ10 tiek uzskatīts par vistīrāko šīs vielas formu pasaulē. Tikmēr daudzi citi Q10 tiek sintezēti, ražoti, izmantojot baktērijas vai tabakas atvasinājumus. Kaneka nepārdod savu produktu mazumtirdzniecībā, tā vietā piegādā to citu preču zīmju īpašniekiem, caur kuriem tie sasniedz savu gala lietotāju.

Pagājušā gadsimta astotajā desmitgadē sākusi ražot kofermentu Q10, Kaneka sākumā orientējās uz Q10 pieprasījumu Japānā, kur vēl 1974. gadā bija ļauts izmantot Q10, uzstādot sirds mazspējas diagnozi. Jau 1982. gadā Japānā Q10 patēriņš tā pieauga, ka šī viela iekļuva valsts visbiežāk lietojamo zāļu pieciniekā. No 1990. gada koferments Q10 visā pasaulē tiek lietots kā uztura bagātinātājs. Pēdējā laikā Q10 ir arī ļoti populāra kosmētikas produktu sastāvdaļa, jo īpaši pretgrumbu krēmos vai sauļošanās krēmos, ādas mitrināšanai paredzētajos produktos.

Kanekai, kopš savas dibināšanas izaugot par pasaules mēroga korporāciju, mūsdienās tikai Japānā vien ir ap 30 ražošanas nodaļām, bet pasaulē ir vēl 16. Uztura bagātinātājā CoQ10 Ubiquinone izmantotais koferments Q10 bija ražots Kanekas nodaļā Beļģijā.

Principā koferments Q10 ir vitamīniem līdzīga viela, tā ir atrodama visās mūsu šūnās. Tā atbild par šūnu aizsardzību un piedalās enerģijas ražošanas procesā visā mūsu organismā. Šo vielu ražo mūsu pašu organisms, jo tā ir nozīmīga normālai šūnu darbībai. Tomēr jau trīsdesmitgadnieka organismā šī viela sāk samazināties. Turklāt Q10 organismā samazinās, slimojot ar dažām slimībām, piemēram, sirds un asinsvadu slimībām, tāpat lietojot noteiktus medikamentus.

Kofermentu Q10 atklāja profesors Frederiks L. Kreins un viņa komanda 1957. gadā, tomēr šī viela kļuva populāra tikai pēc 1990. gada, jo tikai tad tika noskaidrots, kam tā ir nepieciešama un kā tā iedarbojas uz mūsu veselību. Tagad ir zināms, ka visvairāk šīs vielas ir nepieciešams sirdij, aknām, nierēm un smadzenēm, jo šo orgānu darbības uzturēšanai arī ir nepieciešams visvairāk enerģijas. 

Kofermentu Q10 uzņemam ar pārtikas produktiem, piemēram, tas ir sarkanajā gaļā, aknās, sirds muskulī, treknās zivīs, graudos, spinātos. Tomēr tiek uzskatīts, ka katru dienu organismam nepieciešamo šīs vielas daudzumu ar pārtiku uzņemt nav iespējams.

Vienā CoQ10 Ubiquinone kapsulā ir 50 mg Kanekas ražotā ubihinona (kofermenta Q10).

Turklāt šis uztura bagātinātājs ir papildināts ar C vitamīnu, kas palīdz uzturēt normālu kolagēna, kas nepieciešams normālai kaulu, zobu, skrimšļu, ādas un asinsvadu funkcijai, veidošanos, kā arī normālu imūnsistēmas, nervu sistēmas darbību. Šis vitamīns arī palielina dzelzs, ko iegūst no augu avotiem, veidošanos, palīdz pasargāt šūnas no oksidācijas kaitējuma. Tas var arī palīdzēt samazināt noguruma sajūtu un nogurumu.

B12 vitamīns palīdz uzturēt normālu enerģētisko vielmaiņu, normālu sarkano asins ķermenīšu izveidi, normālu imūnsistēmas darbību, atbalsta normālu šūnu dalīšanās funkciju. Tas arī palīdz normālai homocisteīna (aminoskābe, kurai ir lielāka ietekme uz asinsrites sistēmu) apmaiņai, var palīdzēt samazināt noguruma sajūtu un nogurumu.

E vitamīns un selēns palīdz pasargāt šūnas no oksidācijas radītā kaitējuma.

Uztura bagātinātājs arī ir papildināts ar piperīnu jeb melno piparu ekstraktu. Piperīns atbild par melno piparu asumu. Kā jau vairums dažādu garšvielu, melnajiem pipariem kopš seniem laikiem bijusi sava vieta  dažu valstu tautas medicīnā. Mūsdienās tiek veikts daudz pētījumu par piperīna iespējamo iedarbību uz citu savienojumu bioloģisko aktivitāti.

Vēloties sasniegt vislabākos rezultātus, uztura bagātinātājs ir jālieto regulāri kopā ar atbilstošu uzturu un veselīga dzīvesveida principiem. Ņemiet vērā, ka katra organisma reakcija uz uztura bagātinātāju ir individuāla.

Sastāvdaļas.  L-askorbīnskābe, lipīgumu regulējošā viela taukskābju magnija sāls, ubihinons, pildviela celuloze, lipīgumu regulējošā viela silīcija dioksīds, DL-alfa-tokoferilacetāts, melno piparu (Piper nigrum) ekstrakts, L-selenometionīns, metilkobalamīns.

1 kapsulā ir (UAV*, %): 80 mg (100 %) C vitamīna, 50 mg kofermenta Q10, 5 mg (41,7 %) E vitamīna, 5 mg melno piparu (Piper nigrum) ekstrakta, 55 µg (100 %) selēna, 2 µg (80 %) B12 vitamīna.

*- Uzturvielu atsauces vērtība.

Lietošana. Tiek rekomendēts lietot pa 1 kapsulai dienā ēšanas laikā.

Brīdinājumi. Uztura bagātinātājs netiek rekomendēts grūtniecēm, sievietēm, kas zīda bērnus, ka arī bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu.

Ražotājs. TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3,  602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs. DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta