BellaLab RetinaPlus Saffron

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 41.95 EUR   Pasūtīt

Uztura bagātinātāja BellaLab „RetinaPlus Saffron“ sastāvā ir tādas sastāvdaļas kā safrāns, luteīns, zeaksantīns un mezo-zeaksantīns, kā arī vitamīni un mikroelementi, tostarp A, C, B2, E vitamīni, cinks un varš.

Safrāns - viena no visdārgākajām garšvielām pasaulē, ko iegūst no dārza krokusu (Crocus sativus) drīksnām. Diedziņa formas īstā krokusa ziedu drīksnas sver tikai ap 10 miligramiem, bet vienā krokusa ziedā ir tikai teju 3 drīksnas. Tāpēc tiek rēķināts, ka vienam kilogramam safrāna izejvielas ir nepieciešams apm. 150-200 tūkstošu ziedu. Turklāt katra krokusa zieds tiek plūkts ar rokām, arī ziedu diedziņi tiek izņemti ar rokām. Iegūtās drīksnas tiek žāvētas, turklāt žāvējot un sildot tās maina krāsu - spilgti oranžā krāsa kļūst par spilgti sarkanu.

Garšvielas izcelsmes valstis - Irāna, Turcija, Grieķija, Spānija, tomēr galvenā tās audzētāja mūsdienās ir Irāna, kas iegūst 90% šīs garšvielas.

Safrāna nosaukums ir cēlies no arābu valodas vārda a'far, kas nozīmē dzeltenu krāsu. Patiesi - safrāns piedod izstrādājumiem spilgti dzeltenu krāsu. Eiropiešu valodā safrāna nosaukums ir ienācis no latīņu valodas, kurā tas tiek dēvēts par safranum.

Eksotiskais safrāns kopš seniem laikiem bija zināms un tika lietots senajā Ēģiptē, Asīrijā, Persijā, no turienes sasniedza Grieķiju, senās Romas impēriju. Senos laikos tas tika lietots gan tautas medicīnā, gan parfimērijā, gan audumu krāsošanai, gan aromātiskām vannām, protams, arī pārtikas un dzērienu garšas uzlabošanai.

Tostarp luteīns un zeaksantīns ir dabīgi karotenoīdi, kas cilvēka organismā uzkrājas acu tīklenē. Karotinoīdi ir dabīgas krāsvielas, kas sniedz dzeltenu, oranžu un sarkanu krāsu dažādiem augļiem un dārzeņiem. Šīs vielas arī darbojas kā antioksidanti, kas palīdz pasargāt cilvēka organisma šūnas no kaitējuma.

Luteīns ir sastopams zaļos lapu dārzeņos - spinātos, kāpostos u.c., tas ir arī olas dzeltenumā, tumšas krāsas augļos. Zeaksantīns arī uzkrājas tumši zaļos dārzeņos, tas arī piešķir krāsu tādiem dārzeņiem kā paprika, kukurūza, tas arī ir atrodams safrānā.

Tostarp C vitamīns palīdz pasargāt šūnas no oksidācijas kaitējuma, palīdz samazināt noguruma sajūtu un nogurumu. E vitamīns, cinks arī palīdz pasargāt šūnas no oksidācijas kaitējuma. Cinks palīdz nosargāt normālu redzi, palīdz uzturēt normālu A vitamīna apmaiņu. A vitamīns palīdz nosargāt normālu redzi.

Riboflavīns (B2 vitamīns) palīdz uzturēt normālu enerģētisko vielmaiņu, palīdz samazināt noguruma sajūtu un nogurumu, palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas darbību un normālu gļotādu un ādas stāvokli.

Sastāvdaļas. L-askorbīnskābe, kukurūzas ciete, lipīgumu regulējošā viela taukskābju magnija sāļi, lipīgumu regulējošā viela silīcija dioksīds, DL-alfa-tokoferilacetāts, luteīns, cinka laktāts, emulgators (taukskābju), mezo-zeaksantīns, safrāna ekstrakts, zeaksantīns, retinila acetāts, vara glukonāts.

1 kapsulā ir (UAV*, %): 150 mg (188 %) C vitamīna, 24 mg (200 %) E vitamīna, 20 mg luteīna, 10 mg (100 %) cinka, 5 mg mezo-zeaksantīna, 3 mg safrāna ekstrakta, 2 mg zeaksantīna, 800 μg (100 %) A vitamīna, 0,5 mg (50 %) vara.

*- Uztura atsauces vērtība.

Lietošana. Ieteicams lietot pa 1 kapsulai 1 reizi dienā ēšanas laikā.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 39,95 €

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5. Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta