BellaLab Turmeric - with curcumin extract

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Cena: 46.95 EUR   Pasūtīt

Uztura bagātinātājs „Turmeric – with curcumin extract“ ir preparāts, kura galvenā sastāvdaļa ir kurkumas aktīvās vielas - kurkumīna ekstrakts.

Kurkuma (angl. Turmeric, lat. Curcuma) – ingvera dzimtas augs, vairums šķirņu stublāji un sakneņi satur ēteriskās eļļas un dzeltenās krāsvielas (kurkumīnu), tos audzē kā garšvielas vai ārstniecības augus.

Visizplatītākā to šķirne ir kurkuma (lat. Curcuma longa), kas dabiski aug Dienvidāzijas tropu reģionos. Tas ir viens no nozīmīgākajiem garšaugiem Āzijā, ikviena karija ēdiena sastāvdaļa, tāpat to no seniem laikiem pievieno dzērieniem, saldajiem pīrāgiem. Tiem visiem kurkuma piedod spilgti dzeltenu krāsu.

Austrumu valstu medicīnā - Indijas ājurvēdā, kā arī senajā ķīniešu medicīnā, kurkuma bija viens no svarīgākajiem ārstnieciskajiem augiem, kas paredzēts visdažādāko slimību un kaišu ārstēšanai.

Turklāt kurkumu pazina arī Eiropā, par to ir atrodamas ziņas kopš seniem laikiem, tostarp XIII gs. ceļotājs Marko Polo to pieminēja kā “Indijas safrānu”. XVII gs. Eiropā kurkumu importēja visas varenās jūras lielvalstis, tostarp Anglija, Holande, Portugāle. Tā tika izmantota medicīnai un krāsām.

Rietumos kurkumīna nozīme tiek intensīvi pētīta dažus pēdējos gadu desmitus, bet zinātniskie raksti par šo dabas dāvanu jau ir rēķināmi tūkstošos.

Mūsdienās tiek atzīts, ka krāsu kurkuma palīdz uzturēt normālu aknu un gremošanas sistēmas darbību, normālu aknu lipīdu daudzumu un normālu locītavu funkciju.

Parasti dzelteni krāsojošā kurkumīna kurkumas saknē ir 3-5%, šis skaitlis var sasniegt 6-8% Indijā audzējamā kurkumas saknēs. Parasti kurkumas saknes izrok, nomazgā un izžāvē, tad no tām iegūst mums tik labi pazīstamo dzelteno garšvielu pulveri. Turklāt uztura bagātinātājā „Turmeric – with curcumin extract“ ir pat 95% tīra kurkumīna.

Lai cilvēka organisms kurkumīnu uzņemtu labāk, šis uztura bagātinātājs ir arī papildināts ar melno piparu ekstraktu.

Vēloties sasniegt vislabākos rezultātus, uztura bagātinātājs ir jālieto regulāri kopā ar atbilstošu uzturu un veselīga dzīvesveida principiem. Ņemiet vērā, ka katra organisma reakcija uz uztura bagātinātāju ir individuāla.

Ceram, ka BellaLab uztura bagātinātājs „Turmeric – with curcumin extract“ uzlabos jūsu pašsajūtu un sniegs daudzpusīgu labumu. Tas ir preparāts, kurā ir apvienotas laika pārbaudītas vērtības kopā ar visjaunākajām zinātnes inovācijām.

Sastāvdaļas. Kurkumas ekstrakts, želatīns, DL-fenilalanīns, kukurūzas ciete, taukskābju magnija sāls pildviela, lipīgumu regulējošā viela silīcija dioksīds.

1 kapsulā ir: 400 mg kurkumas ekstrakta (kurā ir 380 mg kurkumīna), 50 mg DL-fenilalanīna, 5 mg melno piparu ekstrakta.

Lietošana. Iesakām lietot pa 1 kapsulai 1 reizi dienā ēšanas laikā.

Nosaukums: pārdošanā ir 1 iepakojums ar 90 kapsulām. Pakas cena ir 39,95 €

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3,  602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta