Par mums

Tie ir Zviedrijas uzņēmuma BellaLab uztura bagātinātāji. Tie ir īpaši augstas kvalitātes skandināvu produkti, kas izstrādāti, lai jūs justos labi. Mēs ceram, ka šie produkti, kas ražoti saskaņā ar augstākajiem labas ražošanas prakses (LRP) standartiem, stiprinās jūsu organismu un uzlabos jūsu vispārējo pašsajūtu.

bellalab-supplements.png
bellalab-multiyo_540x_v2.png

Jūsu imunitāte ir aizsargvairogs, kas nodrošina organisma līdzsvaru un pasargā no slimībām, tāpēc uztura bagātinātāju profilakse ir solis pretī labsajūtai.

Mūsu mērķis ir panākt, lai Jūs iegūtu veselību veicinošus produktus par daudz zemāku cenu nekā ir mazumtirdzniecības tirgus cena. Šie uztura bagātinātāji izceļas ar savu inovāciju, kvalitāti un unikālo sastāvu.

Bellalab_slideover_darbinis.jpg
BellaLab

Augstākās kvalitātes preparāti

BellaLab uztura bagātinātāji ir paredzēti ikvienam, kurš vēlas saglabāt savu veselību un uzturēt harmonisku imūnsistēmu, skaistumu un vispārējo pašsajūtu. Mēs ticam, ka BellaLab uztura bagātinātāji sniegs daudz priekšrocību. Tie ir produkti, kas apvieno laika pārbaudītas gudrības ar jaunākajām zinātnes inovācijām.

mūsu komanda

Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt kvalitatīvu servisu, profesionālu preču piegādi un komunikāciju.

Mums ir svarīgi, ko par mums domā mūsu klienti, tāpēc cenšamies atstāt labu iespaidu par uzņēmumu, preci un pārvaldnieku.

Komunikācijas ētika, draudzīgums un profesionalitāte ir mūsu uzņēmuma vērtības!

IMG_6682.jpg
GMP_3.png
GMP sertifikāts

Visiem mūsu produktiem ir GMP (angl. labas ražošanas prakses) zīmogs. Šī zīme, kas tiek piešķirta tikai augstākās kvalitātes preparātiem, norāda, ka produkti atbilst mūsdienu drošības, kvalitātes un efektivitātes prasībām.

Sazinies ar mums

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.